Zdrada żony

Zdrada żony w naszym społeczeństwie i w naszych czasach wciąż jest gorzej odbierana od zdrady męża. Najprawdopodobniej wynika to z tego, iż nadal pozostajemy dość głęboko zakorzenienie w tradycji i wierze, gdzie rolą kobiety jest utrzymywanie ogniska rodzinnego. A tymczasem okazuje się, że kobiety dość również dość często popełniają cudzołóstwo, a nawet dość długo utrzymują pozamałżeńskie związki uczuciowe i seksualne. Na pewno jest to owoc feminizmu i demokracji, ale czy aby na pewno pozytywny?

Przyczyny zdrady żony są podobnie złożone i różne, jak w przypadku zdrady męża. Zazwyczaj jednak jest ona bardziej wynikiem niespełnienia oczekiwań wobec małżonka, niż nagłego zauroczenia seksualną atrakcyjnością innego mężczyzny. Kobiety w związku oczekują od partnerów nie tylko poczucia bezpieczeństwa (finansowego, uczuciowego), ale również wyrozumiałości, cierpliwości, współpracy i równego podejścia do wspólnych obowiązków, zwłaszcza tych rodzicielskich. Kobiety lubią również, gdy ich facet jest zadbany, oczytany, umie się zachować, ubrać i trzymać klasę. Niestety wielu mężczyzn ma trudności z podołaniem takim wymogom. Wówczas kobieta świadomie lub podświadomie poszukuje zrozumienia gdzie indziej i jeśli w porę nie nadejdzie refleksja i odpowiednia pomoc, dochodzi do zdrady żony.

Jeśli zdradzie żony towarzyszy jej odejście i pozostawienie dzieci, konsekwencje bywają naprawdę dramatyczne. Dzieciom bowiem trudniej jest znieść odejście ojca niż matki, nawet w naszych, jakże nowoczesnych czasach.

Dlatego tak ważnym wydaje się dzisiaj trzymanie ręki na pulsie i zwracanie się o fachową pomoc, kiedy pojawiają się krytyczne sytuacje. Istnieje wiele poradni, fundacji i innych form wsparcia rodziny i małżeństwa. Warto skorzystać z ich oferty na tyle wcześniej, by uniknąć zła, jakim jest zdrada żony, jej odejście z innym mężczyzną i pozostawienie dzieci.

Jeśli poszukujesz sprawdzonego detektywa z Katowic, który przeprowadzi śledztwo i zweryfikuje wierność żony, sprawdzając czy zdrada żony dotyczy również Ciebie, zadzwoń do mnie: