Zdrada męża

Zdrada męża wciąż wydaje się częstszym zjawiskiem, niż zdrada żony. Może wynika to z konstrukcji osobowościowej mężczyzn, którzy – jak wiadomo – są bardziej podatni na bodźce wzrokowe. A wokół nich żyje tak wiele pięknych, młodych kobiet, które zawsze wydaja się ogromną pokusą. Takie jest stereotypowe podejście do tego problemu.

Tymczasem przyczyny zdrady męża okazują się znacznie bardziej skomplikowane i zróżnicowane. U ich źródła można znaleźć sporo innych, często zaskakujących przyczyn. Wśród nich najczęściej natkniemy się na niedojrzałość emocjonalną, na pochodzenie z rozbitych związków, na zbyt pochopna decyzję o małżeństwie, brak pracy nad sobą i nad związkiem małżeńskim, na uzależnienia (w tym od alkoholu, narkotyków, pornografii), konieczność wyjazdów służbowych na liczne delegacje i tzw. ‘wyjazdy integracyjne’ oraz wiele innych przyczyn, które wcześniej lub później kończą się zdradą męża.

Zdradzie męża przypisuje się liczne pozwy o rozwód z orzeczeniem o jego winie. Najczęściej maja one swoje faktyczne uzasadnienie w rzeczywistości. Bywa jednak i tak, że żona dla własnych korzyści najmuje detektywów, by znaleźli mniej lub bardziej realne dowody zdrady współmałżonka, aby w ten sposób bardzo skorzystać na rozwodzie.

Tak czy inaczej znaczenie zdrady męża niesie ze sobą właściwie same negatywne konotacje i widzimy za tym przede wszystkim cierpienie kobiety, dzieci, zgubne konsekwencje na ich dalszym życiu i rozwoju. Zdrada to ogromne nadużycie czyjegoś zaufania, a w tym przypadku chodzi o zaufanie najbliższej osoby, z którą jest się związanym uczuciowo, życiowo i formalnie. Odbudowanie związku po zdradzie męża bywa niezwykle trudne, ale nie jest niewykonalne. Jednak niewiele osób czuje się na siłach na podjęcie takiego wyzwania. Dlatego zdecydowana większość zdrad mężowskich kończy się separacjami i rozwodami.

Jeśli poszukujesz sprawdzonego detektywa z Katowic, który przeprowadzi śledztwo i zweryfikuje wierność męża, sprawdzając czy zdrada męża dotyczy również Ciebie, zadzwoń do mnie: